7 Şubat 2014 Cuma

Ukash kart nedir

 
 Canlı alışveriş sitelerinde en güvenilir sistem olarak gördüğümüz ukash kart al sistemi günümüzde hızla yayılmaktadır. Bur da canlı tur, canlı alışveriş, canlı seyehat gibi birçok hizmetten yararlanmamız la kalmıyor, yurt duşunda herhangi bir alış veriş sitesinde vs açıklayacak olursak güven sorunu yaşadığımız bir sitede para yerine ukash katı sisteminden irtibat kurabilirsiniz.
    Ukash kart  geleceği ne olacak diye soracak olursak ukas sektörü kredi kartı sektörünün yerine alacak gibi gözüküyor. Farklı bir noktadan bakarsak bunun farkına varırız. Günümüzde Ülkemizde bireysel olarak bankalara borçlanma altındayız. İnsanlar istemeyerek limitsiz kartlar kullanarak borç batağında batıyorlar. Ukahs kartın ne faydası olacak diyecek olursak ukash kartta kullanacağımız kartın değeri ve limiti bellidir. Kartlar beş, on, onbeş, yirmi, elli, yüz, yüz elli, iki yüz elli, olarak on dokuz haneli bir koddur. Kodlar tek kullanımlıktır.
    Merak ettiğimiz diğer bir konu ise skype 20 euoroluk bir alım yaptığımızda 200 euoroluk ukash kodunu verdiğimizde 180 euoruluk başka bir ukash kod geri alabiliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder