13 Eylül 2014 Cumartesi

Resmi ukash sitesiyle nasıl iletişim kurarım

Öncü olarak çevrim içi nakit sağlayıcı bir karttır. Ukash, iş arayanları hedefleyen yeni bir aldatmaca haberleri takip uyanık olması halkı çağırıyor. Raporlar CRB kontrolleri için, önceden, çevrimiçi iş reklamlara ödeme yapmak isteniyor cevap vermiş insanların ortaya çıkmıştır. Miranda McLean, Pazarlama Direktörü olarak, Resmi ukash sitesi diye soracak olursanız. 
Ukash meşru bir şirket birisini CRB kontrol için peşin ödemek için onları soran, iş reklam yanıt e-posta olacaktır. Pek olası değildir, açıklıyor "Bu insanların kim çalışıyoruz olduğunu öğrenmek için inanılmaz üzücü olduğunu işi dolandırıcılar tarafından hedef alınmaktadır bulmak ", Miranda McLean dedi."Ukash tüketicilere bir banka hesabına veya kredi kartına gerek olmadan ukash alışveriş yapmak için basit ve kolay bir yol vermek için tasarlanmıştır. Ancak bu dolandırıcılar tarafından istismar ediliyor.

 Ukash
 " Biz herhangi bir dolandırıcılığı bir ödeme yöntemi olarak kullanımının Ukash tespit edilirse mümkün olduğunca yardım sağlamak için suç kolluk kuvvetleri ile çalışan bir ekiple çok ciddi dolandırıcılar tarafından Ukash kullanmak almak. Bizim tavsiyemiz Ukash için kullanılan asla gerektiğini her zaman şüpheli veya bilinmeyen kişilere ödemeler. basit bir mesaj fiziksel nakit. "gibi aynı güvenlik ile Ukash tedavi etmektir. UKASH KODU ve kendi web sitesinde Ukash yerleri çok görünür uyarılar, Ukash doğru kullanımı konusunda halkı uyarmak için.Ayrıca kendi sitesinde güvenlik ipuçları ile güvenli kendi Ukash kod tutmanın önemi hakkında tüketicileri eğitmek için kararlıdır. 
Artı o bunların farkında olur kısa sürede kendi ana sayfası ve twitter yempaywithukash üzerine dolandırıcılığı uyarıları nakleder. Onlar CRB onay dolandırıcıların tarafından hedef alınmıştır. Güvenli ukash alım satım bozum yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin www.ukashadresi.com sizlere 7/24 kesintisiz kaliteli hizmet vermek için buradayız.

2 yorum:

  1. paykasa sayesinde güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

    YanıtlaSil
  2. paykasa ile güvenli ve hızlı bir şekilde sanal dünyada alışveriş yapabilir, para transferlerini hızlandırabilirsiniz.

    YanıtlaSil