27 Şubat 2015 Cuma

Astropay Kart Satın Al

Dünya genelinde hızlı bir şekilde Astropay Satın Alma işlemleri artarken, Türkiye'de de hızını arttırmaktadır. İngiltere merkezli oluşan bu teknoloji harikası olan elektronik para dünyasının son parlayan yıldızı olarak da gösterilen Astropay Kart 19 haneli bir pin numarasından oluşmaktadır. Diğer bir elektronik para olan Ukash Kart ise hepimizin bildiği gibi 16 haneli bir pin kodundan oluşmaktaydı.  Kısaca AstroPay Kart Nedir Astropay kartı kısaca anlatacak olursak yukarıda da bahsettiğimiz gibi ön yüzünde 19 haneli bir pin kodu, son kullanma tarihi ve arkasında 3 haneli Cvd kodu bulunmaktadır. Para birimi olarak ise dolar üzerinden kur almaktadır. Kullanıcıları tarafından öncelikli olarak tercih edilmesinin özelliği ise satın almış olduğunuz Astropay kodu ile istediğin miktarda alışveriş yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak 100 dolarlık kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişte satın almış olduğunuzun ücreti 70 dolar ise ödeme yaptıktan sonra kartınızda 30 dolar kalmaktadır.
 Anlatmış olduğumuz gibi bu kart her gün yüzlerce kişiyle tanışmaktadır. Her kullanıcı tarafından önerilen bu sanal ön ödeme kartı olan Astropay kartını önerecek olursak sizlere http://www.astropaycardal.gen.tr/  sitesini önerebiliriz. AstroPay Kart ile Alışveriş Ayrıca anlatmış olduğum konuda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız. Astropay canlı yardım sayfasına da bağlanarak bilmedikleriniz konusunda yardım alabilirsiniz.
Kullanacak olduğunuz bu muhteşem kartı ile alışverişlerinizde mutlu ve keyifler geçirmenizi dileriz. Yazımızın devamında son olarak sizlere AstroPay kartın nasıl kullanılacağı hakkında videolu bir anlatım sunacağım.


astropay
astropay satış


astropay kart al

Astropay kart nereden alınır yazımızın üzerine tıklarsanız en uygun fiyatda astropay kart satın alımı yapaabilirsiniz.

Astropay resmi satış sitemiz: http://astropaykartal.blogspot.com.tr

Sanal kartınızı edinirken güvenli bir yerden satın almak istiyorsunuz. Birçok sitede Astropay kart satışı yapılsa da en güvenli site olarak sitemize sizi davet ediyoruz. Siz de sitemize başvuruda bulunup kısa işlemler sonucunda sanal kartınızı alabilirsiniz. Astropay kart fiyatları sitemizde belirtilmiştir. İstediğiniz her türlü kolaylığı sağlayan bu kartın ödemesini birçok farklı yöntemlerle yapabilirsiniz. Sitemizdeki kart fiyatları bölümünden istediğiniz limiti seçebilir ve kartınızın ödemesini yapabilirsiniz. Birçok kişisi sanal kartlı yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz ve güvenli, kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun ön ödemeli kart fiyatları ile sizin de güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktan mutluluk duyacağız. Havale ve EFT yoluyla ödeme seçenekleriniz var, kredi kartıyla da ödemenizi yapabiliyorsunuz. Sanal dünyanın kahramanları olarak internetin bize sunduğu tüm imkanları kullanmaya çalışıyoruz. Zamanımızı çalan işleri artık cep telefonumuzdaki uygulamalarla birkaç dakikada hallediyoruz. İnternetten alışveriş yapmak da büyük zevktir.
Birçok ürünün çeşidini farklı fiyatlı olanını bulabiliyoruz. Siteler güvenli alışveriş için tüm önlemleri alıyor ama sitelerdeki güvenlik açıklarından korkuyoruz. Bu yüzden internetten alışveriş yapmaya karar verse de vazgeçenler olur. Artık bu tür endişelerden kurtaran bir kart var. Astropay card, tek kullanımlık bir sanal karttır ve internet üzerinden alışveriş yaparken kullanılır. Hiç bilginizi vermeden alışveriş yapmanızı sağlayan Astropay kart, internet kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir.
5 yorum: